urime ditelindjen princesha ime

urime ditelindjen princesha ime

Faleminderit q jeni edhe shoku im m i mir. 21. M thuaj, far tjetr dshiron sepse sot do t'i marrsh t gjitha! Rreth Nesh, Urime t mrekullueshme t ditlindjes pr bijn, Koleksioni Kuotues Creative Gzuar Ditlindjen nga Nna, Urime t Tmerrshme t Ditlindjes pr Bijat e mbla, Kuotat e ditlindjes prekse t zemrs pr bijn, Top Set - Gzuar ditlindjen pr vajzn time t mbl, Urimet m t mira t ditlindjes pr vajzn nga mami, Kuotat e ditlindjes s vajzs m t mbl nga nna - Przgjedhja kryesore. Vajza e Fjolls feston ditlindjen, kngtarja dhe partneri i dedikojn Nna juaj gjithmon mburret se jeni t llastuar. Duke ju uruar t gjitha t mirat n ditlindjen tuaj! N ditlindjen e djalit tim sot, dua ti uroj atij m t mirn e mundshme! Mund t ndiqni gjithka q sht e mir dhe e drejt, dhe t gjitha ndrrat tuaja t bhen realitet. Nj vajz e dashur dhe e dashur si ju e bn jetn t vlefshme. 2. Gzuar ditlindjen, vajza ime e mrekullueshme! Ne T duam ty! 25. Un do t bja gjithka pr ty! 5. 3. M duket si nj tregti e ndershme. Ndrsa rritesh n moshn madhore, mos e humb kurr imagjinatn tnd dhe dashurin e pastr. Sot sht dita juaj e madhe dhe duhet t bni nj urim t veant. Elrondi e kupton rndsin e krijimit t prmbajtjes q angazhon dhe informon lexuesi. Shfrytzojeni kt mundsi pr t'i shprehur t dashurs suaj ndjenjat dhe t gjitha urimet tuaja pr ditlindje. Urime ditlindjen djali im i bukur! 20. 20. issht nj vit tjetr q kur ke arritur n jetn time dhe e ke br at m t ndritshme se dielli. Ne ju duam shum! Ne t gjith festojm datn e lindjes do vit me familjar, miq e koleg. Te dua shume. Gzuar ditlindjen, bij bukuroshe. Gezuar ditelindjen! Gzuar ditlindjen! T njjtn gj e bjn edhe ata. Qoft ditlindja juaj po aq e veant sa ju jeni pr ne. Ti m bn t buzqesh do dit. Si vajz, nuk mund t ishe m mir. Nga zemra t uroj q do dshir e jotja t bhet realitet! Padyshim, do t konsiderohet neglizhenc n rrugn tuaj nse nuk arrini t shnoni kt dit t paharrueshme me vajzn tuaj. Ju jeni m shum si nj perandoresh ndrgalaktike. T dashur miq, sot djali im i dashur feston ditlindjen! Mos u dorzoni kurr n pengesat q ju hasin n jet. Gezuar ditelindjen engjelli im i embel. Shpresoj se ditlindja juaj t bn t lumtur sa na bn edhe ne, megjithse kjo ndoshta nuk sht e mundur! Urime per ditelindje per djalin - dua.com Zoti e dinte se far po bnte kur t solli n jetn time. Gzuar ditlindjen djalit tim simpatik, t pashm dhe t talentuar. Kalo nj ditlindje t mrekullueshme, vajza ime e mbl. 10. Everest dhe m i thell se Oqeani Atlantik. Dashuria gjithmon. 1. Urimet m t mira pr ju. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen! Le t festojm ditn tnde, dashuria ime! Gezuar pervjetorin. Gezuar Ditelindjen e dashur. Gzuar ditlindjen djalit tim t vogl i cili sht rritur duke u br nj djal i ri kaq i mrekullueshm! Jam shum i nderuar q t quaj djali im! Ju jeni vajza, nna dhe gruaja m e mir. Gzuar ditlindjen! Urime per princeshen e vogel u beft 100 vjece. 22. E bija e dashur, ju uroj nj jet t gjat dhe t lumtur. 20. 'ssht ditlindja e vajzs time. Zgjedhja e ksaj t fundit sht m e vshtir, por n fund t dits, kjo do t oj n sukses m t madh se sa keni imagjinuar ndonjher. Te dua shume. Ti ma ndrion ditn dhe ma ngroh zemrn sa her q t shikoj. 16. Gzuar ditlindjen, vajza ime e dashur! Lumturia dhe bukuria ju mbshtjellin n kt dit t veant tuajin dhe gjithmon. Ju nuk jeni thjesht nj vajz e mrekullueshme, por nj person i mrekullueshm. Gzuar ditlindjen! Kishte raste kur mendoja se nuk je aq i fort sa t prballesh me t vshtirsit e bots, q t mund t bini prpara sfidave q ofron jeta. Nuk ka fjal pr t prshkruar sa shum t dua. Gzuar ditlindjen pr djalin m t mir! Ju uroj Gzuar Ditlindjen. Ju sundoni. Kur ishe foshnje, kishe qar pa ndonj arsye. Nga nj vajz n nj grua sht nj nga udhtimet m t mira q mund t keni gjetur veten! Na ke br gjithmon krenar bir. Si prindr, kemi kaluar shum net pa gjum duke u shqetsuar pr at q sht e rndsishme: A do ta grvisht vajza jon makinn ton? Un t pash duke u shndrruar nga nj foshnj e vogl n nj vajz t bukur, dhe s fundmi n nj grua t mrekullueshme. Shpresoj qe te gjitha deshirat te te plotesohen dhe qofsh e lumtur gjthmone. Duke par se si nj grua e shquar je br pothuajse m bn t harroj ato vite t tmerrshme adoleshence. Faleminderit q je nj djal i mrekullueshm. Nga thellsia e zemrs sime ju uroj Gzuar Ditlindjen, princesha ime e mbl. Nna juaj do t jet e shkurtr - bebe, t dua shum! 4. Sot, ju jeni kthyer n nj grua mahnitse q nuk ka m nevoj pr baban e saj pr vendimet n jetn e saj. Ju do t jeni nj person shum i suksesshm, jini t sigurt pr kt! E tra far ju duhet t bni sht t besoni n veten tuaj. 24. Urime ditlindjen vajza m e mir n bot. Urime per ditelindje per djalin tim t shklqyeshem! Shum urime per bukuroshen tende i gezoft edhe shum vite te tjera te lumtura,me fal se pak me vones po te uroj. Ndrsa rregulloja gjithka pr ditlindjen tuaj, un ndihesha kaq e leht dhe e lumtur. Gezuar ditelindjen dashuria ime! Urime t bukura pr ditlindje. 21. Un e di q ju keni vetm qllime t mira, sepse zemra juaj sht e pastr. E imja, si je rritur! Gzuar ditlindjen. "E shtrenjta imegzuar ditlindjen! T pafsha gjithmon t lumtur! Sot edhe nj tjetr ka shnuar rreth dhe ne po festojm edhe njher ditlindjen tuaj. Buzqeshjet dhe t qeshurat tua jan nj balsam pr zemrn time. 18. M posht sht zgjedhja jon e urimeve m t mbla dhe m t ngrohta pr ditlindjen dhe mesazhet me tekst pr t'u drguar t dashurit. 16. Ti i meriton t gjitha gjrat e mira, djali im i dashur. T uroj ditlindjen sa m t mir! Faleminderit q na dhat nj prindr i mrekullueshm prvoj. 9. Gzuar ditlindjen. Gezuar Ditelindjen e dashur! N ditn e saj t veant, shpresoj dhe lutem q t gjitha ndrrat e saj t bhen realitet. Gjja m e mir n lidhje me nj fmij q rritet sht se prindrit nuk duhet ta prkdhelin m at pa ndonj arsye fare. 1. sht e vshtir t imagjinohet se vajza ime e vogl po rritet kaq shpejt. urime per ditlindje Un nuk kam dhurata t mrekullueshme pr t'ju dhn shtrenjt. 1. Gzuar Ditlindjen, vajz e dashur. Un nuk shoh ndonj problem. Dhe ndrsa festoni ditn tuaj t veant, dijeni se un do t jem gjithmon pran jush sa her q t keni nevoj pr mua. 22. Ktu jan disa dshira qesharake t ditlindjes pr nj vajz. 6. Thesht dita q ne festojm ditlindjen tuaj. Si prind, dshira ime m e madhe sht q ju t jeni t lumtur, t shndetshm dhe t suksesshm. Le t sjell kjo dit t gjitha t mirat q ti jep. Ju plakeni dhe bheni m shum prvoja. Sot po mbajm nj aheng. Gzuar ditlindjen! Shijoni n maksimum do sekond t tij. sht gjithmon knaqsi t'i urosh ditlindjen dikujt kaq t mbl. 12. 1o Ju jeni arritja m e madhe n tr jetn time! Dita kur keni lindur sht nj nga m t paharrueshmet n jetn time. 15. Faleminderit q na bn krenar do dit. Gzuar ditlindjen, Princesha ime e mbl, dshiroj q ju dua Pr jetn e interesit: Udhtoni, zbuloni Kufijt e Re, Joy mbushni jetn tuaj me faqe t ndritshme . Te duam shume. 4. Gzuar ditlindjen pr ju, engjlli yn i vogl! Gzuar ditlindjen perl e mia. Ju jeni vajza jon e dashur, engjlli yn i pastr. Ndjenjat q do nn ka pr vajzn e saj jan kaq t forta, kshtu q bhet pothuajse e pamundur ti shprehsh ato me fjalt, por mund t provosh. Gezuar Ditelindjen zemer! Gzuar ditlindjen, bir! Do te dua pergjithmone. Almostsht pothuajse e pamundur ta marrsh leht kt dat. 15. 26. Gezuar Ditelindjen zemer. Si babai yt, ka vetm nj gj q dua ta them kt n ditn t veant. Portali i Vlersimit m t Mir Arsimor n Bot; Udhzues pr Provimin dhe Akademik, Pun me Pages t Lart & Uebfaqe e Bursave. Sado t prpiqesh, nuk mundesh arrij deri ne moshen time. Pr t bler nj dhurat nuk mjafton. Gzuar ditlindjen djalit tim superhero! Ju jeni t talentuar dhe t zgjuar. Kur t shikoj, shoh nj burr t jashtzakonshm q nuk lejon asgj ti pengoj ndrrat e tij. 23. Duke drguar nj buqet lumturie, ju uroj nj ditlindje t lumtur! 12. Ne jemi prgjithmon mirnjohs q kemi nj vajz si ju. E dashura bij, rri e bukur dhe qndro gjithmon vajza ime e vogl e mbl. Urime Ditelindjen pr Fmij - Shqip.info Pr shkak t ditlindjes tuaj, un dua t ndaj me ju tre fjalt kryesore t menuris - shndetin, paqen dhe tolerancn. 5. Le t jet ditlindja juaj kaq e mrekullueshme si jeni ju! T njjtn gj e bjn edhe ata. Ktu keni pr t pushtuar t gjitha kundrshtimet n jetn tuaj t bukur. 21. dhe sa her qe ti ngul kemb ne fjalet e tua qe thua. 27. Un vetm mund t uroj q ju t mbani kt t pafajshm prgjithmon. Nj i pranishm q doja t t merrja ishte lumturia pr pjesn tjetr t jets tnde. Gzuar ditlindjen vajza ime e dashur. Gzuar ditlindjen, bij. Ju mund t keni tejkaluar prehjet tona, por gjithmon do t jeni princesha jon e vogl. Ju do zemrat tona me dashuri. Tani je zyrtarisht nj i rritur! Shpresoj shum q koht e fundit nuk m keni zvendsuar me ndonj prej atyre t rinjve. 30. Gzuar Ditlindjen Princeshs son t mbl t vogl! Dita sht e gjitha e juaja. 30. Le t jet do dit duta jote! Gzuar ditlindjen vajza ime. T uroj nj ditlindje t lumtur dhe plot argtim! Nese ke par ndrr vetenapo dik tjetr duke u fejuar, je n vendin e duhur t lexosh kuptimin pas asaj, Rrugtimi i Krist Aliajt pr tu br nj artist i suksesshm dhe nj personazh i dashur publik ka qen i. Gzuar ditlindjen, bir. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen! Ti gjithashtu je shoku m i shkurtr dhe m i mir qe un kam. Ju jeni nj frymzim kaq i mahnitshm pr ne, prindrit tuaj. Tashm ke nisur nj udhtim t mrekullueshm dhe po t uroj nj t ardhme sa m t ndritur ndrsa vazhdon n aventurn tnde, djali im i dashur. 29. Bukuria juaj sht e mahnitshme, por gjithashtu nuk ka asgj n trurin tuaj. Vajza ime e dashur, ti je dhurata me e mire e gjithe jetes time. Pr ditlindjen tuaj, ju bleva nj tort me okollat t dyfisht dhe akullore fudge, ashtu si ju plqen! Ju gjithmon do t jeni princesha jon e vogl. Sa shpejt ti vitet i le mnjan! 18. sht nj gzim dhe privilegj t shikosh t rritn fmijt e tu. Vajz e mbl, mbajeni edhe pak, sepse nj jet e pabesueshme, plot lumturi, buzqeshje dhe prosperitet ju pret. 23. Gzuar ditlindjen vajzs time. Ju jeni 1 vje sot! Urimet m t mira pr ditlindje pr nj vajz t mrekullueshme. Prandaj, vajza juaj ka nevoj t ndiej dashurin tuaj. Ju keni sjell do gzim n jetn ton q kemi ndrruar ndonjher. Ju m keni mrekulluar n do faz t jets suaj - nga foshnja e lezetshme te vajza e vogl e mbl, te gruaja e fort, e gatshme dhe e pavarur q jeni sot. Un dua t t shoh t lumtur dhe t lumtur gjat gjith kohs. Zemra ime, nuk do ta dish kurr sa e bn zemrn e babait t shklqej nga krenaria dhe gzimi. T dua, djali im! E dashur, ti je engjlli yn i pastr. T gjitha mirsit e ksaj bote ardhshin n rrugn tnde dhe gjithmon na bfsh krenar! Ditlindja jote le t jet dhe nj e mbushur me mrekulli dhe knaqsi kt vit! Por asgj nuk m jep m shum knaqsi sesa t shikoj se si rritesh pr tu br nj princesh. T gjithve u plqen t ndihen t vlersuar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur. 19. Por sot, ju jeni br nj mbretresh e pjekur. 9. 9. Zemra ime rreh pr ty! 9. Kur shkruani urime pr ditlindjen pr vajzn tuaj duhet t gjeni fjal inkurajuese q ajo t jet e lumtur dhe e suksesshme n jetn e saj. Gjithmon q kur keni lindur, ju gjithmon keni zotruar talentin unik t ndriimit t dhoms. Gzuar ditlindjen! N fund t fundit, kjo ka rndsi n jet. Do ta kuptosh sa shum t dua ditn kur bhesh nn. T dua m shum sesa mund ta imagjinosh! Sidoqoft, Gzuar ditlindjen, i dashur. M posht, do t gjeni shum citate unike pr ditlindjen e vajzave, t cilat jan krijuar pr t shprehur dashurin dhe marrdhniet e thella midis do vajze dhe nns s saj. Ju keni lulzuar n nj grua t re t jashtzakonshme dhe ndihem shum me fat q kisha nj vend n rreshtin e par pr t. Si mund t jesh kaq i zgjuar, trim, i dhembshur dhe i bukur? Ju u rritt aq shpejt sa u ndjeva pothuajse sa hap e mbyll syt. Ju jeni m e bukur se lulja m e holl dhe m e but se vesa e par e mngjesit. Urime ditelindjen zemer! N ditlindjen tuaj ne urojm pr ju q do gj q dshironi m shum n jet t'ju vij ashtu si e keni imagjinuar ose m mir. Ti m mahnit dhe kjo nuk do t ndryshoj kurr. Ju jeni mahnits pr ne dhe t gjith ata q ju takojn. Keni nje ditelindje te mrekullueshme. Dshiroj t'i prcjell vajzs time urime t przemrta pr ditlindjen. Gzuar Ditlindjen pr gjn m t mir q ka dal ndonjher nga rajonet e mia t tjera. Prandaj pr ditlindjen tuaj t uroj shndet, lumturi, fort dhe m tepr vullnet pr ti arritur ndrrat, dshirat dhe qllimet tua! Lutja ime sht q ti t mbetesh personi zemrmir q keni qen gjithmon. Edhe nj her, Gzuar ditlindjen! Dhe prve ksaj, gjithmon do t jesh e dashura ime e vogl. 17. Pa marr parasysh moshn tnde, un do t t dua pafundsisht. 21. Kjo sht dika e veant pr nj nn t t shoh duke u br nj grua e bukur. Gezuar ditlindjen mami im! Gzuar ditlindjen yllit ton t ndritshm. Ti m ke br njeri m t mir. Gzuar ditlindjen princesha ime. 15. Ju jeni tamam si kjo tort ditlindjeje, e mbl dhe e but. Ju uroj nj ditlindje shum t dashur, e dashura ime. Ju ndrioni botn time si askush tjetr. Q nga dita kur keni lindur, ju keni mbushur jetn ton me dashuri dhe gzim. Mund ta ruani prgjithmon at buzqeshjen tuaj madhshtore. Gzuar ditlindjen, biri im i mrekullueshm! Gzuar ditlindjen vajzs son t preferuar! Prballimi i sfidave sht nj nga gjrat m t pashmangshme n jet. Faleminderit q je pjes e jets time dhe q e bn jetn time m te bukur e m t leht. 5. 17. Ne ju kemi dashur ditn kur keni lindur, ju kemi dashur do dit q ather, dhe do t'ju duam n t gjitha ditt n vijim. Urimet m t mira pr ditlindje, mbess time. Kur linde, as q mund ta imagjinoja sa i vlefshm dhe i veant do t bheshe pr mua. 22. Gzuar ditlindjen. Sidoqoft, lejimi i sfidave tuaja q t'ju mposhtin sht nj nga gjrat m opcionale n jet.

Gocrv Bluegreen Vacations, Carla Abellana And Tom Rodriguez Relationship, Charles Edward Williams Obituary, Articles U